Zajęcia w Zakładzie Anatomii Człowieka

29 listopada 2018 r. uczniowie klasy 4TŻ razem z Panią Katarzyną Stempienik i Panem Łukaszem Soralem wzięli udział w zajęciach w Zakładzie Anatomii Człowieka na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie . Uczniowie klasy maturalnej mogli obserwować kości i narządy w salach prosektoryjnych oraz zwiedzić zakładowe muzeum narządów ludzkich. Przewodnikiem a zarazem wykładowcą była studentka III roku kierunku lekarskiego, która z pasją i zaangażowaniem opowiadała o budowie ludzkiego ciała, nie obyło się też bez przepytania uczniów co umieją na maturę. Dzięki takim zajęciom powtórkę z anatomii człowieka można uznać za udaną i zaliczoną.

Katarzyna Stempienik

Łukasz Soral

Agata Sędłak


 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad