Epoka lodowcowa ... w końcu nastała zima

Korzystając z zimowej aury: śniegu i mrozu 7 stycznia 2019r. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku z klas: II TTH, I TH, I Tż, wybrali się do lubelskiej „Icemanii”, by tam poznać jedną z atrakcji turystycznych Lublina.

Na błyszczącej tafli lodowiska uczniowie mogli doskonalić umiejętności jazdy na łyżwach. Wszyscy świetnie sobie radzili. Zabawa była przednia. Mogliśmy obserwować wzloty i upadki ale także piruety naszych łyżwiarzy. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to trzymając się bandy, żeby mieć się czego chwycić w najgorszym momencie. Przez cały czas towarzyszył wszystkim uśmiech. Wspólny pobyt przyczynił się do integracji uczniów, rozwijania ich pasji oraz był zachętą do aktywnego spędzania czasu wolnego. Po takim wyjeździe apetyt na aktywność fizyczną na pewno będzie większy.

Małgorzata Motyl

Ilona Jaworska

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad