ZAPRASZAMY DO NORWIDA ...
Zapraszamy-do-Norwida-ZS-20W dniu 28.01.2019 w naszej szkole gościli uczniowie klas siódmych i ósmych wraz z opiekunami Panią Haliną Winiarz-Motyl i Panią Anną Krasucką - Chyćko ze Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Jackowie. W ramach WARSZTATÓW KULINARNYCH uczniowie uczyli się umiejętności czytania receptur gastronomicznych, obsługi sprzętu gastronomicznego i poszukiwania smaków potraw.
Uczennice naszej szkoły Justyna i Ewelina Olech dzielnie pomagały gościom, zdradziły tajniki wiedzy gastronomicznej, pod czujnym okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych. Było bardzo miło i "smacznie", a efektem pracy były pyszne babeczki oraz pizza. Zajęcia pokazały, że jest to świetny pomysł połączenia nauki z zabawą.
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad