Idź, maszeruj dla autyzmu

Uczniowie naszej szkoły w dniu 02.04.2019r. w ramach akcji Świdnik dla autyzmu uczestniczyli w marszu „Idź, maszeruj dla autyzmu”. Akcja związana była z obchodzonym tego dnia Światowym Dniem Świadomości Autyzmu.

Uczniowie klasy IIITż uczestniczyli także w zorganizowanych na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego warsztatach sensorycznych i pokazie filmów, które pozwoliły im zrozumieć istotę autyzmu oraz problemy z jakimi borykają się osoby ze spektrum autyzmu oraz ich rodziny.

Uczennice tej klasy: Julia Czerniak, Agnieszka Lech, Karolina Waryszak, Weronika Woś i Kinga Pachuta wykonywały artystyczne malunki na twarzach dzieci, uczestniczących w różnych zabawach zorganizowanych na świeżym powietrzu obok Ośrodka.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad