Sportowy Dzień Dziecka
W piątek 31.05.2019 młodzież naszej szkoły świętowała Dzień Dziecka. Dla uczniów przygotowano pięć zabaw rekreacyjno – sportowych, które powiązane były sprawnościowo z poszczególnymi kierunkami kształcenia. W rywalizacji wzięło udział pięć reprezentacji klasowych.
Wyniki rywalizacji:
I miejsce klasa III TLH
II miejsce klasa II TTH
III miejsce klasa III Tż
IV miejsce klasa I TLH
V miejsce klasa I TTH
Pierwsze trzy drużyny zostały nagrodzone nagrodami w postaci słodkich upominków.
Klasa II Tlż wraz z nauczycielami wychowania fizycznego włączyła się w organizację zawodów. Podczas festynu uczniowie klas gastronomicznych pod kierunkiem Małgorzaty Motyl i Moniki Bąk przygotowali dla uczniów naszej szkoły słodki poczęstunek.
Pogoda dopisała i nasza młodzież świetnie się bawiła, zabawy dostarczyły dużą porcję radości i dobrego humoru.
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad