Gastronomiczny Dzień Dziecka
Dzień Dziecka w NORWIDZIE świętuje także gastronomia. W tym roku 31 maja w ramach tych obchodów oprócz degustacji wypieków pysznych gofrów, naleśników i ciasteczek odbył się konkurs dla uczniów klas gastronomicznych pt." Wariacje z kurczakiem w tle". Celem konkursu było przygotowanie dowolnej potrawy, której głównym składnikiem był kurczak. W starciu wzięły udział trzy silne drużyny, które swoimi zaangażowaniem wzajemnie się prześcigały. Estetyka wykonanych potraw, smak i kreatywność to kryteria, które wyłoniły zwycięzców.
Jury w składzie: Pani Agnieszka Romanek, Pani Elżbieta Falenta i Pani Małgorzata Motyl z trudem wybrało laureatów, ponieważ wszystkie potrawy były przygotowane na bardzo wysokim poziomie.
I miejsce za "Kurczaka w cieście francuskim" otrzymała klasa 3 technik żywienia i usług gastronomicznych w składzie:
Julita Czerniak
Kinga Pachuta
Weronika Woś
II miejsce zajął "Pieczony kurczak w sosie miodowym w towarzystwie warzyw" klasa 2 technik żywienia i usług gastronomicznych w składzie:
Ewelina Olech
Justyna Olech
Damian Gromek
III miejsce przypadło "Marynowanej piersi z kurczaka z sosem borówkowym" -klasa 1 technik żywienia i usług gastronomicznych w składzie:
Katarzyna Szcześniak
Klaudia Błaszczak
Łukasz Bielak
Uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy i upominki. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wyzwań i sukcesów w gastronomii.
Organizatorzy:
Małgorzata Motyl
Monika Bąk
Anna Kołodziejczyk
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad