Nareszcie wakacje!

W końcu nadszedł tak długo wyczekiwany przez wszystkich moment- zakończenie roku szkolnego. Po całorocznej pracy, miesiącach trudu i wysiłku możemy cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem. Na uroczystej akademii kończącej rok szkolny 2018/2019 nie zabrakło honorowych gości- nasze zaproszenie przyjęli Pan Starosta Łukasz Reszka oraz Pani Kierownik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Małgorzata Warszyńska. Wychowawcy klas wręczyli uczniom kończącym naukę wyróżnieniem świadectwa i nagrody. Nie zabrakło również nagród dla laureatów konkursów językowych i recytatorskich. Pani Dudzińska i pan Król wręczyli nagrody uczniom reprezentującym naszą szkołę w rozgrywkach sportowych, którzy w tym roku zdobyli nieosiągalne do tej pory drugie miejsce w Licealiadzie. Tradycyjnie wyróżnienia za swoje zaangażowanie odebrali również członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Przed nami dwa miesiące odpoczynku, chociaż niektórzy z nas okres wakacji spędzą bardzo pracowicie- wezmą udział w stażu zawodowym. Życzymy wszystkim, aby te dwa miesiące były czasem relaksu i regeneracji sił, ale też zdobywania nowych doświadczeń i znajomości. Do zobaczenia we wrześniu!

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad