Rok szkolny 2019/2020 w Norwidzie rozpoczęty

2 września 2019r. o godz.9.30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkół Nr 1 im. C.K. Norwida w Świdniku. Wśród zaproszonych gości zaszczycił swoją obecnością naszą społeczność wicestarosta Powiatu Świdnickiego Bartłomiej Pejo. Gospodarzami uroczystości byli Pan dyrektor szkoły Krzysztof Gałan wraz z nowo powołaną Panią wicedyrektor Renatą Maziarz.

Uroczystość przebiegała w klimacie poświęconym 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej i bohaterskiej postawie narodu polskiego oraz wartościom, o które Polacy walczyli i za które oddali życie. Przekazywanie tych wartości kolejnym pokoleniom jest istotne, aby pamięć o bohaterach narodowych była ciągle żywa.

Uroczystość przygotowała klasa IItlh wraz z wychowawcą Panią Renatą Gierszon.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad