Świąteczne ozdoby

18.12.2012 r. znowu zapukaliśmy do drzwi Oddziału Hematologii Onkologii i Transplantologii Dziecięcej DSK w Lublinie. Tym razem przygotowywaliśmy razem świąteczne ozdoby. Bawiliśmy się wspólnie z dziećmi i ich rodzicami a potem mogliśmy cieszyć oczy kolorowymi choinkami. Ale jak zawsze najważniejsze były uśmiechy – te małe i te duże. Dzięki nim nadchodzące święta stały się dla nas wyjątkowe…

Wiele dzieci zostanie w szpitalu na święta. W obecności najbliższej rodziny i personelu oddziału będą przeżywać radość nadchodzących dni. Pamiętajmy o nich przy wigilijnym stole… tak cicho, zwyczajnie… ciepło…

Życzymy im dużo zdrowia, siły, spokoju i miłości…

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad