„Hotelarz na lotnisku”

 „Hotelarz na lotnisku” – pod takim hasłem uczniowie technikum hotelarskiego mieli możliwość zapoznania się z zasadami funkcjonowania lotniska oraz typowymi obowiązkami zatrudnionych tam pracowników. 16 listopada 2013r. uczestnicy wycieczki przedmiotowej zorganizowanej przez p. Agnieszkę Dziedzic ochoczo maszerowali ku Airport Lublin. Już na miejscu przywitał ich samolot lądujący z Londynu, następnie uczniowie zwiedzili halę przylotów i odlotów, przyglądali się odprawie biletowo-paszportowej, a także dyskretnie podglądali pracę celników. Nie obyło się również bez zdjęć, do których uczniowie pozowali jako pilot i stewardesa. Po skończonej wycieczce uczestnicy pełni wrażeń wrócili do codzienności szkolnych obowiązków. 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad