I Andrzejkowa Noc Filmowa

Dnia 29 listopada w „Norwidzie” odbyła się I Andrzejkowa Noc Filmowa. Organizacją imprezy zajęli się uczniowie klasy III TL.

W wydarzeniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz ich osoby towarzyszące. Impreza rozpoczęła się o godzinie 19:00. Uczniowie mogli skorzystać z wróżb. Największą popularnością cieszyło się ustawianie butów, lanie wosku oraz obieranie jabłek. Nie zabrakło też amatorów jedzienia chińskich ciasteczek z wróżbą. Równo o 20:00 w trzech salach zostały wyświetlone fimly. Miłośnicy komedii mieli możliwość obejrzenia filmu „Nietykalni” i „Nieletni/Pełnoletni”, których projekcja odbyła się w „sali śmiechu”. W „sali grozy” oglądano „Paranormal Activity” oraz „World War Z”. Natomiast w „sali akcji” można było miło spędzić czas przy „Szybkich i Wściekłych 6” i „Iron Man 3”. Zadowoleni i zrelaksowani opuściliśmy mury „Norwida” o 24:00.

 

 

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad