Zostań Świętym Mikołajem

 

6 grudnia uczniowie z klasy 3 Tku z Panią Elżbietą Słowik udali się do Lublina, aby zawieźć słodycze i maskotki zebrane pod kierunkiem nauczyciela z biblioteki szkolnej  dla Pogodnego Domu na ul. Pogodnej.  Wychowankowie byli szczęśliwi i z niecierpliwością oczekiwali na coś słodkiego. Uczennice z klasy 3 Tku dodatkowo upiekły świąteczne ciastka i ciasta dla podopiecznych. To już drugi raz wspomogliśmy mieszkańców domu. To miłe i budujące, że zawsze można liczyć na pomoc ze strony uczniów naszej szkoły. Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu dzieciaków z placówki w Lublinie, szczególnie uczniom z klasy 2Th, 2Tl, 1K, 3Tku, 4Tl.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad