Walentynki 2014

sss

 

„Na podstawie artykułu 8 paragrafu 11 kodeksu miłosnego skazuje Ciebie na dożywotni pobyt w moim sercu. Wyrok jest prawomocny i nie możesz się od niego odwołać.”

14.II.2014r uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku zapraszali klientów Galerii Venus na słodkie losy  z miłosną wróżbą, by w Dzień Świętego Walentego dać nieco radości innym.Pyszne ciasteczka własnej roboty oferowały wyjątkowe „hostessy” – uczniowie i uczennice naszej szkoły w strojach karnawałowych  i … pokojówek. To już kolejna akcja, która przyciąga wielu zwolenników. Miłe cytaty wywoływały uśmiech na twarzach Świdniczan i o to mam chodziło :)

Za udzieł w akcji dziękujemy zaangażowanym Uczniom z klas: 3 Tl,  2 Th, 3 Tż, 1 Th, 1 Tl, 1 Tż, 2 Tż.

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad