Bractwo Małych Stópek

aaa067217.02.2014r. gościliśmy  przedstawicieli Bractwa Małych Stópek. Tajemniczo brzmiąca nazwa kryje w sobie młode osoby, którym bliska jest idea obrony życia człowieka i jego godności od samego poczęcia do naturalnej śmierci. Nasi uczniowie z klas 2 TH, 2TL, 4 TŻH wraz z katechetami ks. Grzegorzem Gutem i Ryszardem Prochotą mieli okazję posłuchać świadectw młodych ludzi mówiących o swoim wielkim zaangażowaniu na rzecz obrony życia, obejrzeć filmy obrazujące skutki aborcji, ale i radość tych którzy przeżyli aborcję lub zostali przekonani by nie poddawać się jej. Dla uczniów było to bardzo interesujące spotkanie dające wiele do myślenia, szczególnie że było poparte autentycznym świadectwem młodych ludzi odważnie mówiących o swoim charyzmacie pro-life. Dziękujemy Panu Radosławowi Brzózce, Naczelnikowi Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Świdniku, który był głównym inspiratorem spotkania.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad