Czytanie łączy pokolenia

aaa

4 marca 2014r. uczennice klasy 1 tż: Dominika , Kamila, Karolina, Malwina, Emilia, Magda, Paulina, Karolina oraz   Angelika  z 1 th uczestniczyły w spotkaniu z cyklu „Międzypokoleniowe czytanie”.

Razem z nauczycielem bibliotekarzem p. M. Momot-Kowalczuk wybrały się tym razem do przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Świdniku. Dzieci razem ze swoją wychowawczynią p. Magdaleną Oskrobą niecierpliwie czekały na nasze dziewczyny, które czytały im wierszyki Juliana Tuwima. Następnie  przedszkolaki miały za zadanie pokolorować „tuwimowską”  lokomotywę według własnego pomysłu. Na zakończenie sześciolatki dostały w prezencie pięknie ilustrowaną książkę z wierszami dla dzieci Juliana Tuwima, a także słodkie jajka z niespodzianką. Nasze spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Dlatego wierzymy, że czytanie łączy pokolenia…

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad