DZIEŃ OTWARTY

aaa

 21 marca 2014r. w Zespole Szkół nr 1 odbył się dzień otwarty. W tym dniu uczniowie trzecich klas gimnazjum mieli możliwość poznać naszą szkołę oraz przekonać się o zaletach uczęszczania do "Norwida".  Zwiedzanie rozpoczęło się w sali gimnastycznej, gdzie gimnazjalisci zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły przedstawioną w formie prezentacji multimedialnej. Następnie na gości czekała miła niespodzianka - Anita oraz Piotr przygotowali dla nich krótki występ wokalny. Kolejną atrakcją dla uczniów gimnazjum były zagadki oraz rymowanki wielkanocne, za rozwiązanie których można było otrzymać słodki upominek.

Goście przybyli do "Norwida"  mieli również do wykonania pewne nietypowe zadanie - zasiedli w  jury konkursu wielkanocnego "O złote jajo" i oceniali wielkanocne stoły przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Po skończonych obradach oraz wyłonieniu zwycięzców gimnazjaliści udali się do poszczególnych pracowni, gdzie z mogli z bliska poznać wyposażenie sal lekcyjnych, zaplecze dydaktyczne niezbędne dla poszczególnych zawodów, a także mieli okazję porozmawiać ze starszymi kolegami i "zasięgnąć języka"  odnośnie nauki w Zespole Szkół nr 1.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad