Rajd pieszy do Wierzchowisk

4 czerwca 2014r. uczniowie "Norwida" odbyli pieszy rajd do Wierzchowisk. Celem wyprawy był Zespół pałacowo-parkowy. Grupa około 30 uczniów wraz z opiekunami wyruszyła spod ZS nr 1 po godzinie 8:00. Nasza trasa przebiegła ulicami: Działkową, Skośną i Spacerową. Do celu dotarliśmy około godziny 11:00. Dzięki uprzejmości pani Marii Stachowicz - Cioczek poznaliśmy historię zespołu pałacowo-parkowego w Wierzchowiskach. Po krótkim odpoczynku w malowniczym parku, nasza grupa wybrała się w drogę powrotną do Świdnika. Po przejściu 18 km zakończyliśmy naszą wędrówkę z zadowoleniem i w oczekiwaniu na kolejną wyprawę.

Dominika Woskowicz

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad