Szkoła bez barier

W dniu 18.09 naszą szkołę odwiedziła grupa sześciolatków z Przedszkola nr 2. Wspólnie z naszymi uczniami oraz gośćmi Panem Andrzejem Mańką, Radosławem Brzózką, Tomaszem Kostrzewskim i Panią Anną Ekiert bawili się na imprezie sportowo-rekreacyjno-integracyjnej „Szkoła bez barier”. Gościom pokazaliśmy szkołę oraz naszą najnowszą inwestycję – windę, dzięki której budynek został dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Następnie po krótkiej rozgrzewce przy muzyce rozpoczęła się część sportowa. Rywalizacja w poszczególnych konkurencjach była niezwykle zacięta i dostarczyła wielu emocji. Wyniki końcowe ogłosił osobiście Pan Starosta Mirosław Król. Obdarowani nagrodami mali goście wrócili do swoich przedszkolnych zajęć, a my na lekcje.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad