Gospoda w Muzeum Wsi Lubelskiej

PodziekowaniaUdział w niecodziennym wydarzeniu wzięły uczennice klasy II i III technikum żywienia i usług gastronomicznych. Gospoda w Muzeum Wsi Lubelskiej tj. „Skansenie” w Lublinie w piątkowe popołudnie 12.09.2014r. zamieniła się w kolorowy i smakowity kram, na którym szkoły z naszego województwa prezentowały swoje potrawy. Każdy chciał pozostać w pamięci gości: dyrektorów, kuratorów, wizytatorów a nawet ministra debatującego nad szkolnictwem zawodowym. Przygotowane przez naszych uczniów potrawy zachwyciły kreatywnością i pomysłowym sposobem prezentacji. Zostały wykonane na bazie produktów otrzymanych od OSM Piaski, za co serdecznie dziękujemy!

 

Oto co ciekawego wyczarowały uczennice z klasy II Tż, a zaprezentowały Weronika, Karolina, Basia, Weronika i Magda:

Puszystą rozkosz pod kokosową pierzynką

Egzotykę po lubelsku

Regionalną łąkę

Serową fascynację z miętową nutą

Tuńczyka w twarogowej pościeli

Przysmak królów

Zielony zawijaniec serowy z łososiem

Bukiet serowych smaków

ZOO

Odlot teściowej

Zatoczone kąski

Spotkanie i obsługa wyjątkowych gości to nie lada zaszczyt do naszych uczniów, którzy prezentowali się nadzwyczaj uroczo.

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad