XIV Dzień Papieski

Obchody XIV Dnia Papieskiego pod hasłem „Świętymi bądźcie” już za nami. Z tej okazji w niedzielę 12.10. 2014r. nasi wolontariusze: Kamila i Malwina z klasy II Tż oraz Weronika i Monika z klasy I Tlh pod opieką ks. Grzegorza Guta i nauczyciela języka niemieckiego, Magdaleny Wajdy-Hofy, zbierali ofiary przy kościele p.w. Chrystusa Odkupiciela w Świdniku. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na fundusz stypendialny Fundacji  „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej młodych, zdolnych ludzi, pochodzących z niezamożnych rodzin.

Włączenie się w obchody XIV Dnia Papieskiego było dla naszych wolontariuszy okazją do uczczenia osoby Jana Pawła II i gestem solidarności z potrzebującymi, który był szczególnie ceniony przez naszego Papieża.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad