Hotelarze opanowali Kazimierz Dolny nad Wisłą

Kazimierz Dolny nad Wisłą to wyjątkowe miejsce. Miasto królewskie, w czasach „złotego wieku” jeden z większych w Rzeczypospolitej portów handlowych, szkatułka wypełniona perłami zachwycającej renesansowej architektury, malowniczych drewnianych willi, podcieni i ganków. Miasto festiwali artystycznych, dziesiątków galerii, muzeów. Miasto osławionego już Festiwalu Filmu i Sztuki. Festiwal Muzyki i Tradycji Klezmerskiej, Letnie Wieczory Muzyczne w Kościele Farnym, Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych – to wizytówki bogatej tradycji kulturalnej miasta i regionu.

Kto nie był, ten powinien koniecznie odwiedzić to magiczne miejsce.

My, klasa II zawodu technik hotelarz w dniach 25-26.09.2014, tam byliśmy. Piękna pogoda umożliwiła nam zwiedzanie walorów turystyczno –krajoznawczych, np. Wąwóz Korzeniowy,  Góra Trzech Krzyży. Każdy z nas przygotował  informację o zabytkach architektury oraz ciekawostki. Wycieczka byłaby nieważna gdyby nie… usługi noclegowe. Głównym punktem naszej wycieczki był Hotel Król Kazimierz**** i Pensjonat Kazimierski****. Dzięki uprzejmości dyrekcji i personelu zostaliśmy profesjonalnie przyjęci w tych obiektach. Miło było przebywać w pięknych wnętrzach, zapoznać się z wyposażeniem hoteli i poznać wspaniała atmosferę dla przebywających tam gości. Chociaż byliśmy tam kilka chwil mogliśmy poczuć się bezpiecznie i komfortowo oraz zobaczyć jak dbać o najwyższy poziom usług hotelowych. Dla porównania noc spędziliśmy w schronisku młodzieżowym. To kolejne zawodowe doświadczenie, które posłuży nam w rozwijaniu zawodowych pasji.

Kto nie był niech żałuje…

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad