Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

tn skan_001W dniach 17-21 listopada 2014r. Zespół Szkół Nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida uczestniczył w międzynarodowym przedsięwzięciu - Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, które miało na celu promocję przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. W ramach tego wydarzenia odbyły się spotkania z Panem Maciejem Puch, Dyrektorem WBK Bank Zachodni, II Oddział w Świdniku oraz Panią Pauliną Rakowską pracownikiem Państwowej Inspekcji Pracy, Inspektorat Okręgowy w Lublinie. Miały one na celu przybliżenie młodzieży tematyki funkcjonowania firmy na lokalnym rynku pracy, zapoznanie z prawami i obowiązkami pracownika w pierwszej pracy. Zespół Szkół Nr 1 otrzymał również certyfikat potwierdzający realizację tego projektu.

 

tn PB176131tn PB216134

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad