Poranek kolęd

Dnia 10 grudnia roku pańskiego 2014 drużyna mikołajów z Zespołu Szkół im. C. K. Norwida w Świdniku zawitała do Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Świdniku i wręczyła podopiecznym Warsztatu Terapii Zajęciowej świąteczne kartki, które są oryginalnym rękodziełem wykonanym przez uczniów klas drugich i trzecich. Ponadto w krótkim repertuarze kolędowym wystąpili Anita Woźniak z klasy 3Tl i Piotr Mazurek z klasy 4Tż oraz chór mikołajów: Agata Brodaczewska z 3Tl, Aleksandra Korbus, Weronika Tatara, Adam Motyl i Mateusz Kowalczyk z 2Tż oraz Wiktoria Opalińska i Jolanta Skrajnowska. Było to trzecie wspólne kolędowanie.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad