Zbiórka darów dla Schroniska w Krzesimowie
„O człowieczeństwie świadczy stosunek do zwierząt. Pomóżmy czworonożnym podopiecznym!"

W dniach od 24. listopada do 16. grudnia w Zespole Szkół nr 1 im. C. K. Norwida odbywała się zbiórka darów dla Schroniska w Krzesimowie. Akcję zorganizowała klasa 1 LO wraz z wychowawcą, Agnieszką Romanek. Przez prawie miesiąc zbieraliśmy suchą i mokrą karmę, ryż, makaron, kaszę oraz koce. W ramach akcji klasa 1 LO zorganizowała również kiermasz ciast. Udało nam się zebrać prawie 150 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony został na zakup karmy dla psów. Dziękujemy Dominice, Oliwii, Helence i Patrycji z 1 LO za przygotowanie ciasta i wszystkim, którzy włączyli się w akcję kupując słodkości. Serdeczne podziękowania kierujemy też dla klasy 1 TLH, która zorganizowała się i zebrała najwięcej karmy dla psów.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad