Konkurs piosenki obcojęzycznej
Dnia 24 lutego 2015 r. w Zespole Szkół nr 1 w Świdniku odbył się KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ zorganizowany przez panie uczące języków obcych: Magdalenę Baran, Justynę Stamierowską oraz Annę Maliszewską.

Młodzież zaśpiewała piosenki w języku angielskim i hiszpańskim. Paweł Socha (2 Tl) i Aleksandra Studzińska (1Tlh) świetnie poprowadzili konkurs, zaś jury w trzyosobowym składzie : Karolina Białecka (2Tż), Karolina Żelazko (2Tż) i Dawid Jasieczek (2Tż) bardzo dobrze wczuli się w rolę oceniających.

Po zaśpiewaniu piosenek publiczność głosowała na swojego faworyta. Jury przeliczyło głosy i ogłosiło werdykt:

III miejsce przypadło Weronice Fucie, uczennicy klasy 2Th, II miejsce zajął Mateusz Gileta (2Tż), zaś zwyciężyła Natalia Krysa (1Tlh), która zaśpiewała piosenkę "When a man loves a woman".

Każdy z uczestników otrzymał nagrodę i dyplom.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad