Warsztaty kulinarne „Gotuj z Mamą” Tatą… Babcią…
W ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Świdniku 31 marca 2015 roku niecodzienni goście zawitali w progi Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku. Rodzice wraz ze swoimi pociechami punktualnie stawili się na warsztaty kulinarne.

Rodzinne spotkanie zorganizowane zostało przede wszystkim z myślą o wspólnym spędzeniu czasu małych podopiecznych z mamą, tatą czy babcią. Podczas przygotowywania pysznych babeczek goście, mali i duzi, spróbowali swoich sił w sztuce kulinarnej, pod czujnym okiem uczniów klasy IITh.

Jak zawsze atrakcją dla maluchów była możliwość pracy w prawdziwych „kucharskich" strojach. Przygotowane specjały degustowano przy odświętnie nakrytym stole, w scenerii bajki, przy herbatce. Każde dziecko opuściło nasze mury z pamiątkowym dyplomem i pięknie, samodzielnie udekorowaną babeczką wielkanocną.

Nad przebiegiem warsztatów kulinarnych czuwali pracownicy Poradni: Urszula Celińska i Bożena Potępska oraz nauczyciele ZS1: Anna Mościbrodzka i Małgorzata Motyl.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowanie, rodzice prosili o więcej takich spotkań. Przyszłym „kucharzom" życzymy wielu kulinarnych sukcesów i już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad