Wizyta ministra sportu i turystyki w Świdniku

Podsumowanie organizowanych w powiecie świdnickim imprez sportowych powiązanych z obchodami 25-lecia Samorządności odbyło się  w poniedziałek 20 kwietnia w sali I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku. 

Głównym gościem uroczystości byl Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat, obecni byli równiez: posłanka na Sejm Magdalena Gąsior-Marek, wojewoda lubelski Wojciech Wilk, starosta świdnicki Dariusz Kołodziejczyk, wicestarosta Waldemar Białowąs, członek zarządu powiatu Jakub Osina oraz dyrektorzy szkół powiatowych.

Podczas uroczystości wręczone zostały puchary i medale dla uczestników poszczególnych imprez sportowych organizowanych w poprzednich tygodniach w powiecie świdnickim.

Następnie brązowymi medalami Ministra Sportu i Turystyki zostali odznaczeni nauczyciele wychowania fizycznego, z Zespołu Szkół nr 1 im. C.K. Norwida byli to Tomasz Król oraz Danuta Dudzińska.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad