Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

W piątek 24 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 miało miejsce uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Była to ostatnia uroczystość szkolna, w której udział wzięli uczniowie klasy 4TL, 4TH i 4TŻ oraz 3TKU i 3LOD. Akademię przygotowali uczniowie klasy 1 LO oraz 2 LO pod kierunkiem wychowawców- pań Marzeny Leniak i Agnieszki Romanek. W ramach uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Warszyńska, Pan Dyrektor Krzysztof Banaszek, katecheta - ks. Grzegorz Gut, przewodnicząca Rady Rodziców - pani Małgorzata Mazurek oraz oczywiści sami Maturzyści i przedstawiciele klas młodszych. Wręczono nagrody za najlepsze wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz za aktywny udział w życiu szkoły i działalność samorządową. Mottem uroczystości było hasło „Do mety przybywa się tylko po to, by wyruszyć dalej.” Kochani Maturzyści! Dziś dotarliście do mety, która jest jednocześnie Waszym startem w dorosłe życie. Wszystkim Wam życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych oraz zawodowych, a także pomyślności w dorosłym życiu. I wracajcie czasem do wspomnień, bo warto J

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad