Koncert z okazji 25 lat Samorządności

Z okazji obchodów 25-lecia Samorządności w powiecie świdnickim organizowane są różnorodne imprezy objęte patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Wśród tych uroczystości był również koncert pt. „Powiatowe Impresje Artystyczne". W ramach tego koncertu, którego filarem był radny powiatu świdnickiego oraz muzyk pan Dariusz Tokarzewski, swój talent wokalny zaprezentowali uczniowie oraz nauczyciele szkół powiatu. Oprócz silnej grupy reprezentantów naszej szkoły, czyli Anity Woźniak z kl. 3TL, Magdy Beć i Agaty Orysz z kl. 2 TH, Piotrka Mazurka z kl. 4TŹ oraz Natalii Krysy z kl. 1 TLH, która na scenie wystąpiła razem z kolegą z Gimnazjum w Trawnikach, Patrykiem , mogliśmy zobaczyć i posłuchać uczniów i nauczycieli PCEZ, I LO im. Broniewskiego, ZS w Trawnikach oraz SOSW w Świdniku. Na widowni zasiedli radni powiatu ze starostą, Panem Dariuszem Kołodziejczykiem i wicestarostą, Panem Waldemarem Białowąsem na czele. Obecni byli również przedstawiciele uczniów poszczególnych szkół powiatu. Wszyscy byli pod wrażeniem talentu występujących. Dla tych, którzy nie mogli bezpośrednio uczestniczyć w tym wydarzeniu, zamieszczamy film z uroczystości.

Koncert w MOK

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad