Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbyło się w tym roku w Z.S. Nr1 im. C. K. Norwida o dość nietypowej porze, bo aż o  godzinie 14 dla klas starszych i o godz. 15 dla naszych pierwszoklasistów. Pora ta była podyktowana wcześniejszymi obchodami Wojewódzkiej Inauguracji roku szkolnego u naszych „sąsiadów”. Obchodom rozpoczęcia nowego roku szkolnego towarzyszyło uroczyste podziękowanie byłej dyrekcji  - Pani  dyrektor Małgorzacie Warszyńskiej i Panu dyrektorowi Krzysztofowi Banaszkowi - przez uczniów za  dotychczasowa pracę. Przedstawieni  zostali  też całej społeczności uczniowskiej nowi Państwo dyrektorzy -  Pan dyrektor Krzysztof Gałan i  Pani dyrektor Aldona Zdun.

Pan dyrektor złożył życzenia dobrego roku szkolnego zarówno uczniom, jak i kadrze pedagogicznej. Wspomniał również o rocznicy „Tragicznego września”. Z tym wydarzeniem związana była część artystyczna w postaci prezentacji multimedialnej i  występu uczniów z klasy 2 Tż przygotowanych przez wychowawcę Panią Elżbietę Słowik.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości, a uczniom i nauczycielom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad