Smakowite zakończenie sportowych zmagań

25 września 2015 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. C.K. Norwida w Świdniku odbył się uroczysty obiad, który był „smacznym zakończeniem" dwudniowych zmagań sportowych Wojewódzkiego Turnieju Piłki Siatkowej o puchar wicestarosty świdnickiego Waldemara Białowąsa zorganizowanego w I LO im. W. Broniewskiego w Świdniku. Zaproszonych do „Norwida" gości m.in. patrona turnieju Tomasza Wójtowicza, wicestarostę Waldemara Białowąsa, Panią wicedyrektor Anetę Jagieło i gospodarza szkoły Pana dyrektora Krzysztofa Gałana podjęto wykwintnym obiadem i deserem. Menu zaproponowały Pani Renata Gierszon i Pani Agnieszka Dziedzic, a całość przygotowali uczniowie szkoły – mistrzowie kuchni w swoim zawodzie. Jesteśmy przekonani, że zaserwowane potrawy trafiły w gusta kulinarne gości, a nasi uczniowie mieli okazję, aby pochwalić się umiejętnościami kulinarnymi i nienaganną obsługą kelnerską.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad