Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2015 r. w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku odbyły się uroczyste obchody Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Wojewoda Lubelski Pan Wojciech Wilk, Starosta Świdnicki Pan Dariusz Kołodziejczyk, Wicestarosta Świdnicki Pan Waldemar Białowąs, Wizytator Lubelskiego Kuratorium Oświaty Pani Elżbieta Pałka, członek zarządu Województwa Lubelskiego Pan Paweł Nakonieczny. Wśród zaproszonych gości byli również Dyrektorzy placówek oświatowych Powiatu Świdnickiego oraz nauczyciele. Na uroczystości swoją obecność zaakcentowali także nauczyciele naszej szkoły. Za efektywną pracę, osiągnięcia edukacyjne, promocję szkoły w środowisku lokalnym oraz zaangażowanie na rzecz uczniów wręczono Nagrody Starosty i Dyrektora szkoły. Nagrodę Starosty Powiatu Świdnickiego otrzymała Pani Renata Gierszon, a Nagrodę Dyrektora otrzymały następujące nauczycielki Zespołu Szkół nr1 im. C.K. Norwida w Świdniku – Pani Agnieszka Dziedzic, Pani Liliana Sosnowska, Pani Elżbieta Słowik, Pani Małgorzata Motyl, Pani Grażyna Szwajewska i Pani Agnieszka Romanek. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy energii do dalszej pracy oraz kolejnych sukcesów.

Również nauczycielki naszej szkoły – Pani Monika Bąk oraz Pani Anna Mościbrodzka i Pani Małgorzata Motyl wraz z uczniami technikum żywienia przygotowały bankiet na uroczystość. Profesjonalizm obsługi kelnerskiej naszych uczniów oraz smaczne potrawy zostały docenione przez zaproszonych gości.


Fotogaleria z uroczystości przygotowana przez Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej dostępna pod adresem: Fotogaleria Święta Edukacji Narodowej

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad