Święto Edukacji Narodowej w Norwidzie

13 października 2015 r. w Zespole Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy 1 TŻ razem z wychowawczynią Magdaleną Baran przygotowali akademię i krótką część artystyczną, aby w imieniu społeczności uczniowskiej złożyć najserdeczniejsze życzenia Dyrekcji, Nauczycielom, wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz Wicestaroście Świdnickiemu Panu Waldemarowi Białowąsowi, który zaszczycił nas swoja obecnością.

Uczniowie klasy 1 TŻ dołożyli wszelkich starań, aby część artystyczna była zabawna i ciekawa. Mamy nadzieję, że publiczności podobało się, a o „pierwszakach" można śmiało powiedzieć, że poradzili sobie śpiewająco z przygotowaniem tak ważnej uroczystości.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad