Nasz Samorząd we WSEI

W dniu 18 listopada 2015 r. uczennice klasy 1 Tż - Kaja Kierepka i Martyna Szabała oraz klasy 3 Th - Magdalena Beć i Agata Orysz wraz z nauczycielem języka niemieckiego Agnieszką Romanek wzięły udział w konferencji "Samorządność uczniowska jako szkoła przyszłych liderów społecznych", która odbyła się w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W konferencji brały udział samorządy uczniowskie z ok. 25 szkół. W ramach spotkania omawiane były ważne zagadnienia związane z rozwojem samorządności uczniowskiej. Na początku było trochę teorii - przedstawiono zagadnienia koncepcyjne oraz wyniki badań związanych z działalnością samorządów szkolnych. W drugiej części konferencji głos zabrały przedstawicielki najaktywniej działających samorządów szkolnych z IX LO w Lublinie i z Zespołu Szkół nr 1 w Puławach - uczennice w ciekawy sposób opowiadały o tym, czym zajmują się w swoich szkołach. Doświadczeniami podzieliły się też opiekunki samorządów. Ostatnią częścią konferencji były warsztaty skierowane do uczniów oraz opiekunów samorządów. Był to najciekawszy element spotkania. Kaja, Martyna, Magda i Agata były bardzo zadowolone z pracy w grupach i zgodnie stwierdziły, że na pewno wezmą udział w kolejnej konferencji. Z WSEI wyszły z nowymi pomysłami i pełne zapału do pracy.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad