MIKOŁAJKOWY WYJAZD
Z okazji Mikołajek klasa 1 TŻ wraz z nauczycielami Magdaleną Baran i Agnieszką Mazurek wybrała się na wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w Cinema City, gdzie uczniowie obejrzeli film „Listy do M 2". Następnie grupa udała się do Enjoy Club & Bowling na grę w kręgle. Uczniowie rywalizowali ze sobą na 4 torach i szybko okazało się, że posiadają sportowego ducha, hołdują zasadom fair-play, a także nieobce są im umiejętności potrzebne przy tego rodzaju rozgrywkach. Wyjazd był dla wszystkich świetną okazją do integracji i dobrej zabawy – uśmiech na twarzach uczestników gościł przez cały dzień.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu

Klasa 1 TŻ z wychowawczynią

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad