Ksiądz Mieczysław Puzewicz o warunkach życia na Kubie

Młodzież Norwida razem z nauczycielami oraz Dyrektorem Krzysztofem Gałanem uczestniczyła w dniu 7 stycznia 2016r. w spotkaniu z księdzem Mieczysławem Puzewiczem, dyrektorem Radia eR.

Opowiadał on o warunkach w jakich żyje, uczy i bawi się młodzież z Kuby, kontrastując to z naszymi realiami i razem z panią Ewą Pankiewicz ze Stowarzyszenia Solidarności Globalnej namawiali uczniów do brania udziału w działaniach wolontariatu. 

Na koniec spotkania wszyscy zgromadzeni na sali, w tym Wicestarosta Świdnicki Waldemar Białowąs, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Świdniku Krzysztof Gałan, Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Stanisław Stefańczyk, wicedyrektor Aneta Jagieła oraz nauczyciele i uczniowie obu szkół wzięli udział w nagraniu pozdrowienia „Saludos Para Todos Los Iovenes de Cuba".

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad