Akcja sadzenia lasu PDF Drukuj
czwartek, 09 grudnia 2021 10:55

Akcja sadzenia lasu

 

Ekologia, przyroda, rośliny to terminy bliskie sercu społeczności Norwida - 17 listopada uczniowie klasy 2THŻ i 2LO wraz z nauczycielem biologii Anną Wójtowicz gościli w nadleśnictwie Świdnik. Była to niezwykła, zielona lekcja biologii w której uczniowie uczestniczyli w akcji sadzenia lasu w Janówku.  Na początku gospodarz twego miejsca Pan leśniczy Adam Horecki przeprowadził instruktarz jak prawidłowo sadzić drzewo, a potem zobaczcie sami... Posadziliśmy modrzewie.
 
Po zakończonej pracy na uczniów czekał ciepły posiłek w postaci pieczonych kiełbasek na ognisku przygotowanym przez pracowników nadleśnictwa oraz Starostwa Powiatowego w Świdniku. Choć na efekty swojej pracy trzeba poczekać wiele lat warto było zrobić ,,coś “dla przyrody. 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad