Egzamin zewnętrzny na prawo jazdy kat.B PDF Drukuj
wtorek, 29 maja 2018 08:46
Uczestnicy kursu: Prawo jazdy kat. B, odbywanego w ramach realizacji projektu: Mistrzostwo w zawodzie kluczem do sukcesu, zdają egzamin zewnętrzny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie, ul. Hutnicza 3. Termin egzaminu (część teoretyczna i praktyczna) w dniu 21 czerwca 2018 (czwartek) w dwóch grupach, tj. o godz. 9.00 i godz. 13.00. Obecność wszystkich obowiązkowa. Prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie z aktualnym dokumentem tożsamości. Nie ma możliwości zmiany terminu ani zamiany grup.
W załączniku na podstronie projektu znajduje się podział zdających na grupy. Szczegóły organizacyjne nt. egzaminu www.word.lublin.pl.
Kierownik szkolenia praktycznego
Agnieszka Dziedzic
Załączone pliki:
Pobierz (Egzamin zewnętrzny_prawo jazdy.pdf)Egzamin zewnętrzny_prawo jazdy.pdf392 Kb
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad