Praktyka zawodowa dla uczniów klasy 1 TTH PDF Drukuj
środa, 21 marca 2018 08:28

Klasa 1TTH będzie odbywała praktykę zawodową u pracodawców przez okres 4 tygodni (160 h) od wtorku 27 marca do piątku 27 kwietnia 2018 (dni wolne w czasie przerwy świątecznej od 29 marca do 03 kwietnia 2018).

 

Miejsca praktyk dla uczniów technik hotelarstwa to:

 

Hotel Kaprys

 

 kaprys.jpg

Hotel Lachówka

lachowka.jpg

 

Miejsca praktyk dla uczniów o profilu technik obsługi turystycznej:

 

Agencja Turystyczna Etna

etna.jpg

 

Hotel Dwór Choiny

choiny.jpg

 

Wszyscy uczniowie mają obowiązek posiadać aktualną książeczkę Sanepid oraz orzeczenie do celów sanitarno – epidemiologicznych. W przypadku braku należy pilnie zgłosić się do sekretariatu szkoły w celu pobrania skierowania do lekarza medycyny pracy (w Świdniku Sanitas, w Lublinie ul. Nałęczowska lub Nowy Świat). Następnie książeczkę i orzeczenie należy złożyć do sekretariatu. W ostatnim dniu przed praktyką uczniowie osobiście pobierają książeczkę z sekretariatu w celu przedstawienia pracodawcy, po praktyce dostarczają znowu do szkoły.

 

 

 

Warunkiem zaliczenia praktyki jest systematyczne uczęszczanie do zakładu pracy zgodnie z harmonogramem praktyki potwierdzone podpisami na listach obecności oraz uzyskanie pozytywnej oceny końcowej wystawionej przez pracodawcę.

 

 

 

W piątek 23 marca planowana jest wycieczka przedmiotowa uczniów z wychowawcą klasy do zakładów pracy, w których uczniowie będą odbywali praktykę zawodową.

 

 

 

Kierownik szkolenia praktycznego

 

Agnieszka Dziedzic

 

 

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad