Plażówka…..pod dachem PDF Drukuj
22.05.2019 rozegrano zawody powiatowe w siatkówce plażowej chłopców. Niestety z przyczyn pogodowych zawody rozegrano w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku. W zawodach wzięło udział 5 reprezentacji szkół średnich powiatu świdnickiego. Graliśmy systemem „każdy z każdym". Nasi zawodnicy przegrali z reprezentacją II LO 2 : 0 i identyczny wynik uzyskali z drużyną I LO. Na ostatnie dwa mecze nasi zawodnicy zmobilizowali się i wygrali 2 : 0 z Zespołem Szkół w Piaskach oraz 2 : 1 z Zespołem Szkół w Trawnikach. Dzięki tym wygranym nasza reprezentacja zajęła III miejsce w turnieju.
Zawodnicy zebrali cenne doświadczenia, które będą mogli wykorzystać w następnej edycji zawodów Licealiady. Brawo!
SP ch 22.05.19
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad