Sukcesy naszych drużyn przełajowych PDF Drukuj

W dniu 03.10.2019 rozpoczęliśmy rywalizację w rozgrywkach sportowych w ramach Licealiady 2019/2020. Pierwszymi zawodami były sztafetowe biegi przełajowe w których wzięły udział reprezentacje czterech szkół średnich powiatu świdnickiego: I LO, II LO, ZS Piaski i nasza reprezentacja. Drużyna chłopców wygrała zawody zajęła I miejsce prowadząc praktycznie od pierwszej zmiany drugie miejsce zajęła drużyna I LO, trzecie miejsce dla II LO. Dziewczętom poszło troszeczkę gorzej ponieważ były trzecie ale bardzo dzielnie walczyły z reprezentacjami II LO – I miejsce i I LO – miejsce. Wszyscy nasi reprezentanci włożyli w swoje występy mnóstwo wysiłku a praca drużynowa dała wspaniały efekt końcowy. Bardzo gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad