Błąd
 • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/ Tytuł sprzed roku obroniony ! PDF Drukuj

  Rozgrywki Licealiady w rywalizacji sportowej szkół ponadpodstawowych rozkręciły się na dobre. W dniu 03.03.2020 w hali sportowej I LO w Świdniku rozegrano zawody powiatowe w koszykówce chłopców. Mecze rozegrano najpierw w dwóch grupach. Nasi zawodnicy gładko wygrali z Zespołem Szkół w Piaskach 21 : 14.

  Mecz finałowy o pierwsze miejsce w turnieju był powtórką z zeszłego roku i spotkaliśmy się z reprezentacją I Liceum Ogólnokształcącego. Zacięta rywalizacja, szybkie kontry, rzuty za 3 punkty dały oglądającym kibicom dużą dawkę emocji.    Do końcowej syreny walka na parkiecie była bardzo ciekawa i do końca nie można było rozstrzygnąć, kto ma zdecydowaną przewagę. Reprezentacja Zespołu Szkół Nr 1 okazała się lepsza, przeważyła mądrość taktyczna trenera Tomasza Króla , który umiejętnie kierował działaniami zespołu i na koniec mogliśmy się cieszyć zwycięstwem 21 : 18.


  Mamy tytuł MISTRZA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW !

   

  {gallery}2020/Kosz_CH{/gallery}

   

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad