Stypendystki Lubelskiej kuźni talentów PDF Drukuj
W dniu 11 grudnia 2018 r. uczennice klasy 2 technik żywienia i usług gastronomicznych Ewelina Olech i Justyna Olech odebrały  z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego i Wicemarszałka Dariusza Stefaniuka stypendia w ramach programu stypendialnego Lubelska kuźnia talentów 2016-2019 realizowanego przez Województwo Lubelskie. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Program „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019" skierowany jest do szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów zawodowych.
Ewelinie i Justynie Serdecznie gratulujemy wysokich wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów i  rozwoju kariery zawodowej.
Bąk Monika
 
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad