WYMIANA DOŚWIADCZEŃ KULINARNYCH PDF Drukuj
piątek, 10 marca 2017 13:37
W dniach 7 i 10 marca 2017 r. w celu poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności kulinarnych gościli w Norwidzie na pracowni gastronomicznej uczniowie z Gimnazjum Nr 1 w Świdniku, gdzie mieli okazję wspólnie z Julitą, Agnieszką, Kingą, Jakubem, Kamilą i Weroniką z klasy 1 Tż zrealizować swoje pomysły kulinarne. Tematem przewodnim spotkania była pizza – proste lecz kreatywne danie. Nie zabrakło też kulinarnych akcentów zdrowotnych. W ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie uczniowie wspólnie z Paniami Małgorzatą Prandotą, Anną Kołodziejczyk i Moniką Bąk przygotowali pyszny, dietetyczny deser – jabłka pieczone. Było smacznie, zdrowo i wesoło.
Małgorzata Prandota
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad