NOC MIŁOŚCI, NOC POJEDNANIA… PDF Drukuj
czwartek, 21 grudnia 2017 13:36

baner-21-XII-2017

21 grudnia Szkolny Klub Wolontariatu przygotował dla całej społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości inscenizację Bożonarodzeniowych jasełek zatytułowanych „Noc miłości, noc pojednania”. Wolontariusze już tradycyjnie zadbali o to, by historia Narodzenia Jezusa Chrystusa została pokazana w wersji młodzieżowej, ukazując realia bliskie współczesnemu młodemu człowiekowi. Kinga Pachuta, Patrycja Oleszko, Sylwia Szymczak, Monika Wodzyńska, Wiktoria Buj, Julita Biszkont, Michał Babiarz, Mateusz Głaz, Kamil Białkowski, Bartosz Wieczerzak, Paulina Sygara, Patryk Kwiatuszewski, Natalia Rudzka, Natalia Waśkowicz, Ewelina Olech, Justyna Olech, Krzysztof Pankowski, Karol Kędzierski, Patryk Szczęśniak, Paweł Kagankiewicz odważnie, lecz z lekkim przymrużeniem oka wcielili się w swoje role oraz postarali się, by to przedświąteczne spotkanie pozostało w pamięci zgromadzonej widowni. Bożonarodzeniowe jasełka swoim śpiewem uświetniła Katarzyna Kusy, natomiast Emilia Szeremowicz zadebiutowała grą na flecie. O stronę techniczną zadbali Krystian Szcześniak oraz Łukasz Michalak. W tegorocznych jasełkach wzięła również udział Weronika Dytmar, uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, którą do występu przygotowała pani Agnieszka Potaczała. Po zakończonej inscenizacji głos zabrał Ksiądz Leszek Surma, proboszcz parafii pw. Chrystus Odkupiciela w Świdniku oraz Pan Krzysztof Gałan, dyrektor szkoły. Spotkanie zakończyło wspólne dzielenie się opłatkiem oraz świąteczne życzenia dla całej społeczności szkolnej.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad