PACZUSZKA DLA MALUSZKA PDF Drukuj
poniedziałek, 09 grudnia 2019 12:34

paczuszka_dla_maluszka.jpg

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza całą społeczność Zespołu Szkół Nr 1 do udziału w akcji „Paczuszka dla Maluszka”, której celem jest pomoc najmłodszym dzieciom i ich mamom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. W ramach akcji zbieramy pieluchy oraz artykuły chemii kosmetycznej, które następnie przekażemy podopiecznym Domu Samotnej Matki w Lublinie. Zbiórka trwa do 18 grudnia, a produkty można składać w pokoju nauczycielskim u opiekunów Klubu.

Prosimy o wsparcie akcji oraz pomoc najmłodszym!

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad