FINAŁ AKCJI „PACZUSZKA DLA MALUSZKA” PDF Drukuj
piątek, 27 grudnia 2019 11:53

19 grudnia br. w ZS Nr 1 zakończono akcję pomocy najmniejszym potrzebującym „Paczuszka dla Maluszka”, w którą włączyli się również członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu. Od samego rana wolontariusze zajmowali się liczeniem zebranych artykułów, w tym pieluch oraz innych kosmetyków do pielęgnacji niemowląt i małych dzieci. Pięknie opakowane dary zostały następnie przewiezione do Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie. Krótka wizyta w tym miejscu pozwoliła młodzieży poznać zasady funkcjonowania Ośrodka i specyfikę pracy z osobami dotkniętymi przemocą domową. W akcję „Paczuszka dla Maluszka” włączyły się wszystkie szkoły Powiatu Świdnickiego oraz placówki z terenu samego miasta, a koordynacji całości przedsięwzięcia podjął się Pan Radosław Brzózka, Etatowy Członek Zarządu Powiatu. W trakcie dzisiejszego spotkania przyznał, iż jest to dopiero początek współpracy, więc z niecierpliwością czekamy na dalszy jej rozwój.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się w tą akcję, a zwłaszcza Natalii Zając, Wiktorii Buj, Jagodzie Świetlickiej, Natalii Waśkowicz, Weronice Banach, Kindze Pachucie, Kamili Zmorze i Weronice Woś.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad