BOŻONARODZENIOWE SPOTKANIE OPŁATKOWE PDF Drukuj
piątek, 27 grudnia 2019 12:05

20 grudnia br. Szkolny Klub Wolontariatu zaprosił całą społeczność ZS Nr 1 na przedświąteczne spotkanie. Wolontariusze, którzy zdążyli już nas przyzwyczaić do nowoczesnej formy przedstawień, tym razem postawili na coś zupełnie innego. Zaprezentowali się w krótkim montażu słowno-muzycznym. Patrycja Kozdroń, Nikola Chudek, Natalia Zawalska, Julia Zygmuntowicz, Oliwia Kałkucka, Milena Kuś, Kinga Pachuta, Julia Tymiejczuk oraz Bartosz Tudrujek przybliżyli zgromadzonym polskie tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Młodzież deklamowała świąteczne wiersze, które przeplatane były śpiewem kolęd. O oprawę muzyczną zadbała również Emilia Szeremowicz, która przepięknie zagrała na flecie, a Mateusz Kowalczyk profesjonalnie przygotował wydarzenie od strony technicznej.

W kolejnej części Pan Dyrektor Krzysztof Gałan złożył świąteczne życzenia wszystkim zgromadzonym, a ksiądz Grzegorz Gut poprowadził modlitwę. Spotkanie zakończyło wspólne łamanie się opłatkiem oraz składanie życzeń.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad