LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W PRAKTYCE PDF Drukuj

LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W PRAKTYCE

W ramach projektu SCWEW odbywają się w naszej szkole lekcje otwarte.

W klasie 3 Lo Pani Anna Kołodziejczyk przeprowadziła lekcję na temat: Praca zespołowa – nakrywanie do stołu. Uczniowie wykonując konkretne zadanie mogli zastosować wcześniej zdobytą wiedzę teoretyczną. Uczniowie najpierw pracowali indywidualnie, korzystając ze schematu oraz indywidualnych wskazówek nauczyciela wykonując dekorację z serwetki, następnie wykonywali czynności praktyczne w podziale na grupy. Nauczyciel w zależności od potrzeb uczniów wspierał ich podczas pracy, udzielał dodatkowych wskazówek, podkreślał znaczenie pracy zespołowej podczas wykonywanych czynności. Taki sposób pracy pozwolił rozwijać praktyczne umiejętności pracy zespołowej poprzez współpracę osób wykonujących określone zadania. Forma tej lekcji również bardzo odpowiadała uczniom, którzy czekają już na powtórkę tego typu zajęć.

 

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad