Wybory do Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj
środa, 07 października 2020 12:50

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W wyniku przeprowadzonych w naszej szkole wyborów do Samorządu Uczniowskiego wyłoniono nowe prezydium organu. Największą liczbę głosów i stanowisko Przewodniczącej SU otrzymała Aneta Chwedczuk z klasy 3TŻH, funkcję zastępcy pełniła będzie Natalia Zawalska z klasy 2THŻg, natomiast skarbnikiem/sekretarzem został Mikołaj Mytar z klasy 2THLp.  Gratulujemy zwycięzcom i samych sukcesów w pracy na rzecz naszej szkoły!

Witam!
Mam na imię Aneta. Chodzę do klasy 3THŻ i mam 18 lat. Jestem osobą bardzo przyjazną, pogodną i ambitną. Jestem również bardzo zaangażowana w postawiony sobie cel. Staram się być zawsze pomocna i zarażać wszystkich uśmiechem. Zdecydowałam się brać udział w wyborach, aby cos poprawić i zaprezentować moje pomysły. Liczę na miłą współpracę!

 

 

Nazywam się Mikołaj Mytar, chodzę do klasy 2THLp, kierunek technik hotelarstwa. Jestem osobą odpowiedzialną i pracowitą. Moją główną cechą charakterystyczną jest ogromna kreatywność.
Wywiązuje się z podjętych zadań. Jestem osobą szczerą i zawsze staram się świecić przykładem oraz bardzo chętnie angażuje się w życie szkolne.

 

 

Nazywam się Natalia Zawalska. Chodzę do klasy 2THżG. Jestem osobą odpowiedzialną i prawdomówną, moją cechą charakterystyczną są zdolności organizatorskie. Wywiązuje się terminowo z podjętych przez siebie przedsięwzięć. Nauczyciel jest dla mnie autorytetem, którego bardzo szanuje. Jestem osobą koleżeńską, staram się być przykładem dla innych. Chętnie poświęcam swój czas innym i angażuje się w życie szkoły.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad